Nowy SHOWROOM firmy SEMIN

08-11-2018

Do kompleksu Astrum Business Park wprowadziła się nowa firma - SEMIN INTERNATIONAL Sp. z o.o.

Historia firmy SEMIN zaczyna się w roku 1838, gdy Jean-Baptiste Laurent Semin rozpoczyna produkcję gipsu. Obecnie firma SEMIN posiada pięć fabryk we Francji, w tym dwie fabryki produkujące towar na eksport (30 % obrotu), zatrudnia 230 pracowników, produkuje więcej niż 150 000 ton gładzi szpachlowych, klei, produktów cementowych.
Firma SEMIN liczy obecnie ponad 5000 klientów na całym świecie.

Produkty SEMIN pojawiły się w Polsce na początku lat 90. jako pierwsze mieszanki gipsowe. Nasza obecność na polskim rynku zaowocowała używaniem pojęć takich jak „gips francuski", „francuz" w odniesieniu do wysokiej jakości mieszanek na bazie gipsu.
Od kilku lat posiadamy niezależną strukturę handlową w Polsce z siedzibą w Warszawie oraz firmowy magazyn. Rozwinęliśmy także sieć przedstawicielstwa handlowego na pięć strategicznych regionów.

W roku 2018 udostępniliśmy nasz SHOWROOM w Warszawie w Astrum Business Park przy ul. Łopuszańskiej 95, gdzie prowadzimy szkolenia dla wykonawców.

Naszą myślą przewodnią jest dostarczenie do rąk każdego klienta wysokiej jakości produktów wraz z zapewnieniem doradztwa technicznego. Na prośby klientów organi¬zujemy szkolenia, podczas których szybko i łatwo udowadniamy dobrą jakość naszych produktów.

Dewiza BEZ PĘKNIĘĆ I POPRAWEK obrazuje jakość i niezawodność wyrobów SEMIN.

wróć do listy aktualności
Nowy SHOWROOM firmy SEMIN