Kontakt

budynek

Astrum Business Park
ul. Łopuszańska 95
02-457 Warszawa

inwestor

IRYDION Sp. z o.o.
ul. Łopuszańska 95
02-457 Warszawa
+ 48 22 326 01 11
astrum@prochem.com.pl


INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH (IOD):

Marek Tarka
+ 48 22 326 01 56
mtarka@prochem.com.pl

 

IRYDION Sp. z o.o. jako spółka należąca do Grupy Kapitałowej PROCHEM S.A. stosuje politykę Ochrony Danych Osobowych obowiązującą w PROCHEM S.A.

Dane osobowe są przetwarzane przez PROCHEM S.A. zgodnie z prawem w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Link do informacji o Ochronie Danych Osobowych.

najem

Filip Stevnert
+48 (22) 820 20 20
filip.stevnert@cushwake.com

 


ZARZĄDCA BUDYNKU:

Janusz Rubin
j.rubin@astrumbusinesspark.pl

Józef Pieczulski
j.pieczulski@astrumbusinesspark.pl

Dział Techniczny
d.techniczny@astrumbusinesspark.pl