O budynku

CENTRUM BIUROWO-USŁUGOWE – OPTYMALNIE ZAPROJEKTOWANA POWIERZCHNIA

Astrum Business Park jest kompleksem biurowym utworzonym przez 6-kondygnacyjny budynek, usytuowany wzdłuż ulicy Łopuszańskiej, i trzy niższe segmenty o 4 kondygnacjach, znajdujące się w głębi. Całość obejmuje ponad 30 000 m² powierzchni biurowo-usługowej.

Do dyspozycji pracowników i gości zaplanowano kantynę, kawiarnię, salonik prasowy, a także bankomat. Poruszanie się po całym obiekcie ułatwią liczne wejścia i rozbudowany system wind. Ergonomiczne oświetlenie i nowoczesna klimatyzacja dopełnią pozytywnej atmosfery wnętrza.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie 597 miejsc parkingowych – 302 podziemne i 295 naziemnych. Docelowo Astrum Business Park zaoferuje aż 812 miejsc parkingowych – 652 na dwóch poziomach garażu podziemnego i 160 naziemnych. Współczynnik miejsc parkingowych wyniesie 1/38.

PRZYJAZNA ARCHITEKTURA – LEPSZA PERSPEKTYWA

Dzięki urozmaiconemu rozplanowaniu poszczególnych części Astrum Business Park sprawia bardzo korzystne wrażenie. Dodatkowo pionowe elementy na szklanej elewacji nadają lekkość całej zabudowie. Nowy kompleks biurowy już z zewnątrz emanuje dobrą energią i sprzyja rozwojowi biznesu.

etap 1etap 2